Gorzki remis

• autor: mondragon, 2015-04-27 09:11

W niedziele popołudniu nasza drużyna udała się do Sobótki na kolejny mecz ligowy z drużyną Zachodu. Pierwsza połowa należała do gospodarzy tylko dlatego, że nasi zawodnicy nie posłuchali szkoleniowca i nie obniżyli lini obrony. Przeciwnik grający "lagę" do przodu za linię obrony dostał dwie możliwości wyjścia sam na sam z bramkarzem i przyniosło to skutek bramkowy. Rywale obili nam jeszcze poprzeczkę dwa razy, ale końcówka pierwszej połowy to gol kontaktowy dla nas w wykonaniu Dzióbczyńskiego. Po przerwie obraz gry się zmienił. Nasza linia obrony cofnęła się i gospodarze nie wiedzieli co mają zrobić. "Walili głową w mur", wykonaliśmy zmiany i wchodzący na boisko Kejdrowski w ładnej akcji ze Stefanem zdobyli wyrównanie. Mamy remis. W końcówce jeszcze parę razy zagroziliśmy gospodarzom ale niestety nie przyniosło to upragnionego gola. Zawodnicy drużyny gospodarzy poprosili sędziego o sprawdzenie naszych zawodników po meczu i tu niestety okazało się że Kejdrowski nie ma legitymacji szkolnej. Zgodnie z regulaminem dostaniemy walkowera. Nam ten punkt niczego nie zmieni w tabeli, natomiast jest nam szkoda Kejdra, ponieważ zdobył swojego pierwszego gola w seniorach, na którego tak długo czekał. Panowie z Sobótki wstyd - tak się nie zdobywa awansu i mamy nadzieję że go nie zdobędziecie. Kejdro jest od pięciu lat naszym wychowankiem i przykro było patrzeć jak przeprasza kolegów z drużyny. Pocieszające jest to że po meczu zadzwonił Maku, który obecnie gra w Sobótce i przepraszał za zachowanie kierownika drużyny. Mamy nadzieję, że Żórawina która zasiadła na fotelu lidera wytrwa tam do końca. W końcu grają tam Stawik i Litwa, którzy z nami już zrobili awans do okręgówki, więc chłopaki wiecie co robić - trzymamy kciuki.

Zachód Sobótka- KKS Polonia Wrocław w meczu 2-2 (2-1)
przy stoliku 3-0