statystyki szczegółowe

Aktualności

Grad bramek w Podgaju.

• autor: mondragon, 2015-06-01 12:33

Takiego meczu dawno nie widzieliśmy pomimo Dziubczyńskiego(choroba) i Stefana (Kontuzja z Borowa) pojechaliśmy na mecz z obawami.Pierwsze 30 minut to koncertowa gra naszego zespołu wynik marzenie prowadzimy
3-0 aż tu nagle gol dla gospodarzy w prezencie i zaczęło się.W nasze szeregi wkradła się nerwowość i nie dokładność na szczęście przerwa i rozmowa w szatni , niby wiemy co grać ale po wznowieniu wszystko co było mówione gdzieś wyparowało.Gospodarze strzelili drugą bramkę i poczuli krew ale szybka odpowiedź i mamy 4-2 niestety chaos na boisku wykonaniu naszych zawodników, wszyscy do przodu bo każdy chce strzelić bramkę.W pewnym momencie graliśmy dwójka obrońców bo po co więcej przecież przyjechali chłopaki z miasta i grają w piłkę.Niestety taka gra została pokarana i gospodarze wyrównali, końcówka to nerwowa gra obu zespołów które stwarzały sobie sytuacje ale bez skutku bramkowego.Nie ma co płakać w czwartek już następny mecz tym razem my będziemy gospodarzami.

Olimpia Podgaj- KKS Polonia Wrocław 4-4 (1-3)

Bramki zdobyli: Pasek, Malec,Pasek (karny na Malcu),Korecki.