Porazka na koniec rozgrywek

• autor: mondragon, 2015-06-15 09:23

W ostatnim meczu sezonu seniorzy ulegli drużynie z Brożca po własnych błędach. Nasi zawodnicy przystąpili do meczu bardzo zmotywowani i było to widać od pierwszej minuty, piłka przeszkadzała i każdy chciał się jej pozbyć.Druga minuta meczu i nie frasobliwe podanie naszego lewego obrońcy wzdłuż linia pola karnego przechwytuje przeciwnik i zdobywa bramkę.Poloniści rzucili się do odrabiania strat i byli drużyną dominującą na placu gry ale nie przyniosło to skutku bramkowego.W drugiej połowie przeciwnicy chcieli coś ugrać na początku ale bez skutecznie, nasi zawodnicy stwarzali liczne okazje ale brak wykończenia nie przyniósł upragnionego gola.W 65 minucie strata w środku pola szybka kontra i mamy 2-0 dla gości.Nasza drużyna nie złożyła broni i naciskała coraz mocniej co przyniosło gola kontaktowego po ładnym strzale Dziubczyńskiego z 16 metrów.Zespół poczuł krew i zamknął przeciwnika na jego połowie dążąc do wyrównania, akcja w polu karnym Kuryło dośrodkowuje przeciwnik zatrzymuje piłkę ręka lecz sędzia boczny znajdujący się trzy metry od akcji zawahał się i nie zasygnalizował zagrania ręką. Jedna z nielicznych kontr przeciwników i po błędzie bramkarza tracimy trzeciego gola, no cóż jak rozdajemy prezenty to wynik nie mógł być inny, nie ma co rozdrapywać ran sezon się skończył czas skupić się na nowym sezonie i przygotowaniach do niego.Gratulacje dla przeciwników za awans.

KKS Polonia Wrocław-LKS Brożec 1-3 (0-1)