Zwycięstwo na inaugurację.

• autor: mondragon, 2015-08-24 07:58

Pierwszy mecz ligowy i nowi przeciwnicy po których nie wiemy czego można się spodziewać . Wracamy do meczu i tu należy pochwalić naszych młodzieżowców bo to oni strzelali ale rownież miło było patrzeć na dwóch naszych stoperów , a tworzyli nią nasi wychowankowie Mateusz Michułka i Daniel Czarniecki różnica wiekowa dekady ale zobaczyć jak starszy kolega wprowadza młodzieńca w arkana piłki seniorskiej bez cenne. Drugi nasz wychowanek Kamil Malec popisał się dwoma golami i tylko życzymy sobie żeby utrzymał tak dobra skuteczność przez cały sezon, no i jeszcze nasz młodzieżowy nabytek Patryk Hłobaż z Ślęzy który w debiucie strzelił gola też zasługuje na wyróżnienie. Koniec chwalenia bo wpadną nam w samozachwyt ale mamy powody do dumy. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszej drużyny ale i przeciwnik tez kontratakował i pojemnej takiej akcji wywalczył rzut karny, który bardziej był spowodowany piaskownicą na polu bramkowym niż faulem. Druga połowa to nasz zespół cofnięty czekający na grę z kontry i pozwalający na zbyt dużo gościom . Uwaga tego jeszcze nie było ale cóż nowy sezon wiec niech tam cała trójka sędziowska zasługuje na pochwałe, nie uniknęli paru błędów ale z korzyścią dla dwóch drużyn wiec bilans wyszedł na zero, nie myli się tylko ten kto nic nie robi . Cieszy na pewno zwycięstwo ale jedna jaskółka wiosny nie czyni, czeka nas więcej pracy na treningach żeby wyeliminować błędy i dalej do przodu. Przeciwnikom dziękujemy za dobry mecz i życzymy sukcesów a na pewno sprawia kłopoty innym drużyna bo jest to zespół walczący do ostatniej minuty.

KKS Polonia Wrocław - Huragan Minkowice Olawskie. 3-2 (2-1)

Bramki dla Polonii zdobyli : Kamil Malec x2,Patryk Hłobaż

Promuj