Remis jak zwycięstwo.

• autor: mondragon, 2015-09-28 07:32

Drużyna seniorów rozegrała dzisiaj mecz ligowy z Olimpia Olesnica i może można było by sie cieszyć z remisu gdyby nie wybitne umiejętności sędziego. Dawid Krawiec arbiter tego spotkania to najwieksza " gwiazda" tego meczu . Czlowiek który minął sie z powołaniem a na pewno jedyna dobra rzecz która może uczynić dla piłki nożnej to przestać udawać sedziego. Żeby nie używać wulgaryzmów można tylko przytoczyć cytat z starego czeskiego serialu w którym sympatyczny Pan doktor Strosmajer określił stan umysłu pielęgniarki " gdyby głupota była lżejsza od powietrza to by fruwała niczym gołębica " wiec szanowny Panie arbitrze pasują do Pana te słowa jak ulał tylko nie wiem czy z wysokości dostrzegł by Pan swoje błędy bo z poziomu boiska tez ich nie zauważyłeś . Cztery karne dla naszego zespołu były bez dyskusyjne Pan zobaczył jeden, za to zauważył Pan karnego dla gospodarzy przy sytuacji kiedy przeciwnik "szczupakiem" chce oddać strzał a Pan dyktuje karnego bo była zbyt wysoko uniesiona noga obrońcy ( na wysokości kolan ) gratuluje znajomosci przepisów .Brawa dla naszej drużyny za walkę do końca i mimo ze przeciwnik grał w przewadze ( sędzia jako 12 zawodnik) i ze przegrywaliście dwoma bramkami wywalczyliscie remis BRAWO PANOWIE. Szkoda ze na lini występuje dobry sędzia z kwalifikacjami a miernota prowadzi spotkanie.

Olimpia Oleśnica - KKS Polonia Wrocław 2-2. (2-0)