DO SIEGO ROKU.

• autor: mondragon, 2015-12-30 19:25

Kończący się rok był pełen zawirowań na fotelu trenera, pierwszy raz w ciągu jednego roku zespół seniorów miał trzech szkoleniowców.Niestety mocno przebudowany zespół nie dał rady wywalczyć awansu do ligi okręgowej. W nowy sezon wystartowaliśmy z największą ilością poważnych kontuzji po pięciu kolejkach czterech naszych zawodników było wyłączonych do końca rundy. Dlatego cieszymy się z miejsca w tabeli i wiemy że stać nas na lepszy wynik po powrocie kontuzjowanych zawodników. Przed nami bardzo ważny rok dla klubu, KKS Polonia Wrocław będzie obchodziła 70 lecie istnienia i jest drugim najstarszym klubem we Wrocławiu. W ciągu pięciu lat udało nam się odbudować struktury klubu i co roku mamy więcej grup młodzieżowych z których jesteśmy dumni. Pracę naszych trenerów grup młodzieżowych zaczynają doceniać inne kluby i mamy się czym pochwalić, dwóch naszych zawodników zasiliło szeregi Akademi Śląska Wrocław a nasz junior przeszedł pozytywnie testy w Zagłębiu Lubin więc mamy powody do dumy.Nasz obiekt też pięknieje z dnia na dzień dwie sztuczne murawy już czekają na odbiory a i główna płyta doczekała się renowacji więc będą warunki do treningów coraz lepsze.
Niech nadchodzący rok będzie dla nas bardziej łaskawy, żeby naszych zawodników omijały kontuzje. sędziowie bardziej się skoncentrowali na swojej pracy ,nasi napastnicy poprawili skuteczność a obrońcy byli nie do przejścia.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM NASZYM ZAWODNIKOM, KADRZE SZKOLENIOWEJ, PRZYJACIOŁOM, OBSŁUDZE OBIEKTU,KIBICOM I PRZECIWNIKOM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2016 I NIECH SIĘ SPEŁNIA WSZYSTKIE MARZENIE TE MALUTKI I TE DUŻE .NIECH SIĘ SPEŁNI.

ŻYCZY ZARZĄD KKS POLONIA WROCŁAW