PIĘKNIE DZIĘKUJEMY

• autor: mondragon, 2016-05-04 13:48

PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM NASZYM GOŚCIOM I ZAWODNIKOM KTÓRZY ZASZCZYCILI NAS SWOJĄ OBECNOŚCIOM NA OBCHODACH NASZEJ ROCZNICY.
OCZYWIŚCIE NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ PODZIĘKOWAŃ DLA IKON I LUDZI KTÓRZY TWORZYLI TEN KLUB CIESZYMY SIĘ BARDZO ŻE JESTEŚCIE Z NAMI I DZIĘKI WAM MOŻE KONTYNUOWAĆ WASZE DZIEŁO POLONIE WROCŁAW.
OCZYWIŚCIE NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ PODZIĘKOWAŃ DLA LUDZI KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W PRZYGOTOWANIE UROCZYSTOŚCI JAK RÓWNIEŻ JEJ PROWADZENIE.
DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ CZŁOWIEKOWI KTÓRY UŚWIETNIŁ NASZE UROCZYSTOŚCI SWOIM GŁOSEM ANDRZEJ GLINIAK.
GORĄCO DZIĘKUJEMY NASZYM PRZYJACIOŁOM Z CZARNYCH OTMUCHÓW KTÓRZY RÓWNIEŻ UŚWIETNILI NASZE ŚWIĘTO.
DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ WŁADZOM ŚLĄSKA WROCŁAW ZA PRZYBYCIE I UŚWIETNIENIE NASZEGO JUBILEUSZU.
OCZYWIŚCIE WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA NASZYCH SPONSORÓW KTÓRZY WSPARLI NASZĄ IMPREZĘ.
SERWIS 4X4, AUTO PLEJADA,KWIACIARNI PASJA TWORZENIA, FIRMA TRANSPORTOWA KINYA I RAMZES,ASB NAPRAWA SKRZYŃ AUTOMATYCZNYCH,JAPANSERWIS.

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ TOMKOWI KUCHARSKIEMU PREZESOWI SPORTINGU WROCŁAW ZA PAMIĘĆ.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KIBICOM KTÓRZY PRZYBYLI LICZNIE NA STADION I KIBICOWALI MAŁYM PIŁKARZOM.
DZIĘKUJEMY GORĄCO RODZICOM NASZYCH ZAWODNIKÓW ZA ZAANGAŻOWANIE I POMOC PRZY UROCZYSTOŚCIACH JESTEŚCIE WIELCY I WIEMY ŻE ZAWSZE MOŻEMY NA WAS LICZYĆ.
DZIĘKUJEMY ZESPOŁOWI SĘDZIÓW KTÓRZY WZOROWO POPROWADZILI ROZGRYWKI.

DZIĘKUJE POLONIA WROCŁAW RZEŚKA STARUSZKA MIMO 70 LAT KTÓRA DZIĘKI WAM CZUJE SIĘ DOBRZE I MA NADZIEJĘ POCIĄGNĄĆ DO SETKI ALBO I DŁUŻEJ

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA EDZIA PAŁUSA I PIOTRA DANKA ZA TO ŻE PRZYBYLI NA UROCZYSTOŚCI Z ODLEGŁEJ ANGLI .BO CO NIE KTÓRZY MIELI BLIŻEJ I POMIMO USTALEŃ SIĘ NIE POJAWILI.